Kahraman babanın en büyük savaşı

Nurhan İÇMEZ / TOKAT HABER GAZETESİ

TOKAT (İGFA) – Tokat’ta, kalp deliği ve Spinal Müsküler Atrofi (SMA) Tip-1 hastalığı ile gayret eden 6 aylık Utku Limoncu için yardım kampanyası sürüyor. Ebru Müge ve kahraman Uzman Çavuş Fırat Limoncu’nun minik savaşçısı Utku, ömür çabasına şimdi başlarken güçlü bir imtihanla karşı karşıya.

ASKER BABANIN ÇAĞRISI
Uzman Çavuş Baba Fırat Limoncu, toplumsal medyadan yaptığı duygusal davet ile tüm ülkenin takviyesini istiyor: “Bir asker olarak ben de şehit adayıyım. Lakin artık en büyük savaşım evladım Utku’nun yanında. Onun ömür gayretinde, omuz omuza durmanızı istiyorum. Utku’nun varlığı hayatımıza umut ve renk kattı, onun yokluğuyla karanlığa düşmeden, lütfen evladımıza yetişin.”

Ebru Müge Limoncu, Utku’nun doğumundan sonraki iailecek birinci çekindikleri fotoğrafını paylaşarak, ailenin birlik ve beraberlik içindeki mutluluğuna vurgu yapıyor: “Utku bizimle olduğu için her günümüz kıymetli. Birinci fotoğrafımızdaki gülümseme, bir ortada olmanın mutluluğundan. Bu yolda, keyifli bir aile olarak devam edebilmemiz için sizin desteğinize muhtaçlığımız var.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir