Arka Sokaklar neden yok? Arka sokaklar neden yayınlanmıyor, kaldırıldı mı? Arka Sokaklar dizisi bitti mi, final mi yaptı?

Arka Sokaklar neden yok? Sorusu, dizinin neden yayınlanmadığını merak etmekte olan izleyiciler tarafından araştırılmakta ve arama motorları üzerinde Art Sokaklar dizisi bitti mi, final mi yaptı? Sorusu ile birlikte olmak üzere sorgulatılmakta. Yıllardır izleyicisi ile birlikte Kanal D ekranlarında yer alan Art Sokaklar neden yok? Art sokaklar neden yayınlanmıyor, kaldırıldı mı? Art Sokaklar dizisi bitti mi, final mi yaptı? İşte ayrıntılar…

ARKA SOKAKLAR NEDEN YOK?

Nedeni bilinmeyen sebepler nedeniyle bir müddettir izleyicisi ile buluşamayan dizi hakkında oyuncular tarafından yapılan açıklamalar sayesinde sorular cevap buldu.

7 yıldır Art Sokaklar dizisinde İstek Baba karakterine hayat vermekte olan Zafer Ergin, daha evvel Nişantaşı’nda görüntülendiğinde merak edilen soruyu yanıtladı. Oyuncu, geçtiğimiz eylül ayında 17’nci dönemiyle izleyiciyle buluşan Art Sokaklar dizisinin bittiğini söyledi. Projede İstek Baba karakteriyle fenomen olan Ergin, şunları söyledi: “Dizinin bir anda bitmesi bizi üzdü ve şaşırttı. Keşke Türker İnanoğlu, hasta olmasaydı, devam etseydik. O da sonuçta üretimci, kendince bir ekip şeyler gördü herhalde, devam etmedi. Hayatımda birinci kere başıma bu türlü bir şey geldi. Final yapmadan, şak diye bitti.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir