Gel deneyelim diyorsun yeniden! Real Madrid’den Mourinho sürprizi

Real Madrid‘in eski teknik yöneticisi Jose Mourinho ile görüştüğü haberleri gündeme bomba üzere düştü. Dönem sonu ayrılması beklenen Carlo Ancelotti’nin yerine Portekizli hoca listenin doruğuna yazıldı.

FARK YEDİ

Mor Şimşekler, başkan Barcelona’dan 12 puan fark yedi. Son El Clasico’da 2-1 mağlup olan Real Madrid’in bu sezon ligde gösterdiği performans Lider Perez ve yönetimininin tadını kaçırdı.

GÖRÜŞME BAŞLADI

Mundo Deportivo ve The Sun’daki haberlerde Real Madrid, Mourinho ile bir temas kurduğu belirtildi. Ancelotti’nin durumuna nazaran Mourinho ile yapılan görüşmeler farklı bir mana kazanacak.

BREZİLYA RADARINDA

Brezilya Ulusal Kadrosu’nun teknik yöneticilik koltuğu için en güçlü isim Carlo Ancelotti olarak gözüküyor. Real Madrid’in bu dönem Devler Ligi’nde kayda kıymet bir muvaffakiyet elde edememesi halinde Ancelotti’nin Real Madrid’den Brezilya’ya, Mourinho’nun da Roma’dan Real Madrid’e geçmesi yüksek ihtimal.

REKOR KIRDI

Real Madrid, Jose Mourinho idaresinde 2011-12 dönemindeki 100 puanlı şampiyonlukla tarihinin en güzel ortalamasını yaşamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir